www.tajfun.apc.com.pl

"TAJFUN" F.H. Kazimiera Babiak
ul. Monte Cassino 14/61a
35-326 Rzeszów

tel. (017) 857 74 00, 857 74 01
fax (017) 852 35 33
email: tajfun@apc.com.pl

oddział
ul. Naftowa 2
Sanok

tel./fax (013) 464 84 60

oddział
ul. Frysztackiego 56
Frysztak

tel./fax (017) 277 70 27

oddział
ul. Jachowicza 12
Tarnobrzeg

tel./fax (015) 822 19 46

 


Rzeszowszczyza kojarzy się przede wszystkim z malowniczymi Bieszczadami i Zalewem Solińskim, bardzo rzadko zaś z tradycyjną produkcją piekarską i cukierniczą. Jest to jednak region, w którym istnieje wiele zakładów oferujących wyroby wysokiej jakości i posiadających szerokie grono wier- nych klientów. Do najbardziej znanych należą m.in.: Cukiernia Rak & Orłowski, Zakład Cukierniczy Monika Mieczysława Kroczka, Cukiernia Edwarda Bulandy, Zakład Piekarsko-Cukierniczy U Duszy , Piekarnia M. i A. Smyrskich, Piekarnia Jerzego Miguta, PSS Społem i inne. Wiele z nich istnieje na rynku od kilku lub nawet kilkunastu lat i ma już ugruntowaną pozycję. W zakładach tych produkowane są wyroby smaczne i zdrowe, a także cieszące oko oryginalnym wyglądem. Rzeszowscy rzemieślnicy, podobnie jak ich koledzy z innych regionów, bacznie śledzą nowości w swojej branży, chętnie się szkolą, jeżdżą na targi, pokazy i wystawy w kraju i za granicą. Kilku młodych i utalentowanych cukierników dało się już poznać w ogólnopolskich konkursach i wystawach.
Podobnie mocną i ugruntowaną pozycję na rynku posiada Firma Handlowa TAJFUN , której właścicielką jest Kazimiera Babiak. Firma od kilku już lat zaopatruje piekarnie i cukiernie Rzeszowszczyzny w niezbędne do produkcji surowce oraz drobny sprzęt. Firma TAJFUN powstała w 1991 r. w Rzeszowie, rozpoczynając działalność od sprzedaży głównie surowców dla piekarstwa. Wówczas wiodącym towarem były produkty firmy Pol-Ratjen. Z roku na rok firma rozwijała się, zdobywając nowych klientów i stale poszerzając asortyment oferowanych produktów. Pojawiły się więc wszelkiego rodzaju surowce, półprodukty i dodatki do produkcji piekarskiej, cukierni- czej oraz komponenty do produkcji lodów i napojów. Starając się zapewnić klientom jak najlepszą i najsprawniejszą obsługę Firma Handlowa TAJFUN utworzyła sieć oddziałów (Frysztak k. Krosna, Sanok, Tarnobrzeg), które razem z siedzibą w Rzeszowie kompleksowo obsługują większość zakładów w województwie podkarpackim. Firma utrzymuje bardzo bliskie kontakty ze swoimi klientami, dzięki czemu zna ich potrzeby i wymagania. Zaś rzemieślnicy doskonale znają TAJFUN i zawsze, gdy szukają nowych produktów czy technologii, pierwsze kroki kierują właśnie do tej firmy. Zaufanie, jakim klienci darzą TAJFUN cieszy właścicielkę i pracowników firmy. Młody i dynamiczny personel stara się - na ile jest to tylko możliwe - pomagać w rozwiązywaniu problemów związanych z pracą w zakładach piekarskich i cukierniczych oraz udziela porad przy dokonywaniu zakupów.
Bogatą ofertę i atrakcyjne ceny Firma Handlowa TAJFUN zawdzięcza wieloletniej współpracy z najlepszymi firmami produkującymi towary najlepszej jakości. Decydując się na wejście do sieci hurtowni APC, TAJFUN umocnił swoją pozycję na rynku oraz stworzą jeszcze lepsze warunki do dalszego rozwoju i zapewnienia idealnej obsługi swoich klientów. Szkolenie młodzieży wspólnym interesem Rzeszowskie środowisko piekarzy i cukierników wraz z Zespołem Szkół Spożywczych oraz Firmą Handlową Tajfun w coraz większym stopniu angażuje się w szkolenie młodzieży, szczególnie z klas o profilu piekarskim i cukierniczym. Niedawnym dowodem tej udanej współpracy był wojewódzki etap Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz. Konkurs ten odbył się 10 stycznia, a jego organizatorem był Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie, Cukiernia Rak & Orłowski oraz Firma Handlowa Tajfun. W turniejowych zmaganiach wzięło udział 10 osób, które reprezentowały Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie, Zespół Szkół Technicznych w Rakszawie, Zespół Szkół Technicznych w Mielcu i Zespół Szkół Zawodowych w Leżajsku.


 
 
| kim jesteśmy | oferta | hurtownie | kontakt |

      hosting, powered by GAD STUDIO, Polityka prywatności


Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru     
Sądowego KRS 0000116867 NIP 754-26-06-205 REGON 531550991     
Kapitał zakładowy: 140 000,00 zł